День Корейської культури в ТНЕУ.

У рамках Дня корейської культури в ТНЕУ відбулася лекція першого заступника ректора українського філіалу Міжнародного інституту розвитку інтелекту «International Mind Education Institute» професора Ан Син У (Республіка Корея). Лектор представив мультимедійну презентацією змін, які відбулися в Південній Кореї за останні 50 років і перетворили її на сучасну та розвинену. У ході зустрічі кожен слухач зрозумів, якщо мати силу волі, то можна досягти поставленої мети в житті, стати успішним, незважаючи на труднощі. Слухачі мали змогу переосмислити сенс і мету свого життя, обмірковувати власні мрії, побачити, як працює душа, сформувати правильне мислення, що приносить справжні зміни в житті.
Для всіх, хто хотів ознайомитися з таємничою східною культурою, був проведений майстер-клас з виготовлення корейського традиційного віяла, де присутні також вивчали техніку малювання пензлем, використовуючи тільки чорний колір туші. Учасники заходу разом з волонтерами здійснили віртуальний екскурс Кореєю, поділилися враженнями, розповіли цікаві історії з їхніх подорожей.